Адміністрація сайту https://zzz.dp.ua гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.


Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Сайт https://zzz.dp.ua гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце і в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого сайту: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації на сайті - напишіть нам на адресу електронної 
пошти і ми завжди допоможемо Вам!

Представники сайту ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення:

   1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю сайту 
https://zzz.dp.ua. Використання таких об'єктів без узгодження з власниками сайту заборонено.

   2. На сайті 
https://zzz.dp.ua є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека:

   1. Сайт 
https://zzz.dp.ua гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

   2. У певних обставинах сайт 
https://zzz.dp.ua може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення на сайті або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

   3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "
Особистий кабінет".

   4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, сайт 
https://zzz.dp.ua з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.

   5. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.